Blog

Vánoční koncert 15.12.2023

Zveme vás 15.12. 2023 na vánoční koncert VOKOBERE do Velkého Mlýna v Praze Libni.

Vánoční koncert 8.12.2021

Jako hosté vystoupíme na vánočním koncertu skupiny Zelenáči, 8. 12. 2021, Mariánské nám. 1. Tak vás zveme, přijďte si s námi užít předvánoční náladu. Doufáme, že i přes nutnost mít doklad o očkování, se nás sejde dost a užijeme si to. Začíná se v 19:30, tak se těšíme ...
Vstupenky si můžete koupit tady https://www.mlp.cz/cz/akce/e19319-vanocni-koncert-zelenacu/

#pomahameprvnilinii

Po měsících půstu jdeme do krásné akce na podporu lidí v první linii. Dali jsme si na to zkoušku a zjistili, že jsme toho od Vánoc moc nezapomněli. A tak zveme na 29.5. 2020, přijďte ve 20:30 na www.pomahameprvnilinii.cz. Je to dobročinná akce a když se vyberou nějaké peníze, poputují právě těm potřebným. Dětem, sestřičkám atd. Tak se na vás těšíme. Budeme už čtyři a vás doufáme víc…A kdybyste to prošvihli, tak celý koncert najdete také na www.karavanacz.cz

Příspěvek na pomoc lidem v první linii na https://www.donio.cz/pomahameprvnilinii

Charitativní koncert ve prospěch týraných a handicapovaných zvířat

Přijali jsme pozvání na charitativní koncert v Táboře, kam jezdíme již několik let podpořit handicapované kočičky.
Paní Květa Stoklasová každým rokem uspořádá akci, která pro opuštěné kočičky přinese peníze na zakoupení potravy asi pro 80 čtyřnohých nešťastníků na celý rok.

Přijďte na Palmovku

Dnes 16.9. 2011 v hudebním klubu Palmovka vystoupí jako hosté skupiny Natural neúplní Vokobere - Jirka Vondráček s Tomášem Berkou.
Petr Kocman tentokrát nemůže, takže to bude jen „VoBere“ :-)
Začíná se ve 20:00 hod a s Naturalem bude určitě veselo. Zazní něco z Marsyas, dylanovka Cínový vojáček, určitě Máš chuť majoránky, kterou proslavil Karel Zich a samozřejmě novinky z autorské dílny Jirky.

VoKoBere a Lucie Vondráčková v Řevnicích

Koncert pro Portu 30. 5. 2011, Řevnice

Měsíc před festivalem Porta 2011, jehož České národní finále se s úspěchem usadilo v Lesním divadle v Řevnicích, se budou konat ještě dvě akce, které s festivalem úzce souvisí.
30. května, tedy poslední pondělí v měsíci, bude v Modrém domečku v Řevnicích otevřena výstava fotografií, na kterých Dáša Borovská zachytila Portu posledních tří let. Ten samý den se v řevnickém kině odehraje koncert, který je avizován jako Koncert pro Portu.
Proto jsme se zeptali Petra Kocmana, Jiřího Vondráčka, Tomáše Berky a také nečekaného hosta Lucie Vondráčkové, co se to na diváky chystá.

Objednávání koncertů

Tel:. +420 603 143 772
agenturajv@gmail.com
© 2024, VOKOBERE
Image