Petr Kocman

Kdo je

Petr Kocman

Ve Vokobere hraje na akustickou, občas i elektrickou kytaru a je vždy vítána jeho hra na foukací harmoniku. Ve sborech se nejčastěji pohybuje ve středních hlasech mezi Jirkou a Tomášem. V triu VKB představuje samozřejmě písničky ze svého repertoáru, upravené pro sbor a akustické nástroje (Leaving On a Jet Plane, Svatební, Crazy Man, Home, Růže z Jericha atd…)
V repertoáru Vokobere se pochopitelně objevují i písničky z CD Crazy Man, zpracované do akusticko vokální podoby.

 

...kromě koncertování s VKB hraje s vlastní doprovodnou kapelou  PK Band, jako host vystupuje např. s  Františkem Nedvědem, Věrou Martinovou a byl také hlavním hostem Hit Tour Lucie Vondráčkové, se kterou nazpíval hit Já to nejsem.  Petr má za sebou hostování na mnoha hudebních albech a projektech předních českých i zahraničních zpěváků včetně mnohaletého působení ve skupině  Greenhorns po boku Honzy Vyčítala, nebo účinkování v muzikálu Benzín & Mejkap, kde společně zpíval ještě s Věrou Špinarovou, Marcelou Březinovou a dalšími.
V současné době připravuje a uvádí autorské pořady s názvem „Country je všechno co se mi líbí“ pravidelně na Country rádiu v premiéře každý týden.
Kouří kvalitní doutníky a nepije alkohol.
Oblíbený nápoj: cocacola v plechovce…

Nástroje:
zpěv, kytary, harmonika, mandolína
Stránky:

Objednávání koncertů

Tel:. +420 603 143 772
agenturajv@gmail.com
© 2023, VOKOBERE
Image